Hakkımızda

Tüm kullanıcılara aşılanan ISG bilincini hayata geçirme ve takip edilmesine imkan sağlar.

Biz Kimiz?

İSG Uzmanlarının dostu ISGEN sayesinde, tüm kullanıcılara aşılanan ISG bilincini hayata geçirme ve takip edilmesine imkan sağlar.A Grup Akım Metal ArGe Merkezimizin güçlü takımlarından yazılım ekibimizin geliştirdiği İSG Takip Programı  ile çalışanların bildirdiği uygunsuzluklar sisteme anlık olarak düşer ve ilgili uzmana bildirilir. ISG Uzmanı uygunsuzluk inceleme ve atama yetkisi ile çözüm için atama yaparak ilgili birime bildirimde bulunabilir. Bu sayede uygunsuzluklar kazaya dönüşmeden giderilir ve kazasız bir kurum hedeflenmektedir.

A Grup Akım Metal

Akım Metal, Akplas, Aksem ve Ymb firmalarıyla birlikte otomotiv, beyaz eşya, havacılık, savunma, elektrik ve aydınlatma sanayilerinde 40 yılı aşkın bir tecrübeye sahip A Grup şirketlerinin bir parçasıdır.Akım Metal; talaşlı imalat ve alüminyum enjeksiyon şirketidir. Akplas; plastik enjeksiyon ve şişirme parçalarını boyama, baskı, montaj ve kaynak işlemleriyle tamamlayarak üretmektedir. Aksem; plastik ve alüminyum enjeksiyon kalıplarının tasarım, analiz ve imalatında uzmanlaşmış bir kalıp şirketidir. Grup şirketleri dört farklı kıtadan çeşitli ülkelere ihracat yapmaktadır. A Grup tam bir sistem sağlayıcısı olarak, Ar-ge yeteneklerini müşterilerine geniş kapsamlı olarak sunmaktadır.

Akım Metal A.Ş. bünyesindeki AR-GE ekibimiz tarafından geliştirilen ISGen , Yazılım ve Teknoloji alanında çalışmalar yapan Dijital Gen tarafından sunulmaktadır.

Dijital Gen Kimdir?

Dijital Gen, Genç ve Dinamik yapısı ile 2021 yılında İstanbul’da kurulmuş yenilikçi bir yazılım firmasıdır.Yazılım maliyetlerini minimum seviyede tutacak özel bir plan ile yazılım üretimi yapan Dijital Gen, İşletmelere ulaşılabilir yazılım seçenekleri sunmak için kurulmuştur.

Dijital Gen, Kurumsal web siteleri, E-Ticaret yazılım ve hizmetleri ile müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun yazılımlar üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

ISGEN İle İletişime Geçin.

İş Sağlığı Ve Güvenliği takip sistemi hakkında merak ettiklerinizi bizlere iletin.

Scroll to Top