Sıkça Sorulan Sorular

En en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Sıkça Sorulan Sorular

İş sağlığı ve güvenliği, insanların iş yerinde güvenliği, sağlığı ve refahı ile ilgilenen multidisipliner bir alandır. Bir iş sağlığı ve güvenliği programının hedefi, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamının oluşturulmasıdır.

İSGen, iş güvenliği alanında bilişim alt yapısı oluşturmak amacıyla 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, ISO14001, OHSAS18001 yönetim sistemleri çerçevesinde hazırlanmış mobil üzerinden hızlı bildirim yaparak, web tabanlı panelinden çözümlemenize olanak sağlayan bir iş güvenliği uygunluk bildirimi ve takibi yazılım projesidir. İşyeri güvenlik birimlerindeki tüm işlemler İSGen sayesinde takip edilir, aksiyon alınır ve raporlanabilir.

Dinamik kullanıcı-rol modeli sayesinde sınırsız sayıda kullanıcı ekleme imkânı bulunan İSGen. Tüm çalışanların hizmet alabileceği bir yapı ile çalışabilen İSGen güvenli altyapısı sayesinde son derece hızlı çalışır. İSGen’de ile bir çalışan gördüğü uygunsuzluğu lokasyon bazlı olarak ve görsel ile birlikte anlık bildirim yetkisine sahiptir. Bu sayede iş yerinde hızlı aksiyon alınarak oluşabilecek iş kazalarının önüne geçilmesi hedeflenir.

Bizlere iletişim bölümümüzde bulunan iletişim numaralarımızdan ve tüm sosyal medya hesaplarımızında ulaşabilirsiniz.

ISGen İle İletişime Geçin

İş Sağlığı Ve Güvenliği takip sistemi hakkında merak ettiklerinizi bizlere iletin.

Scroll to Top